O nas

Stockfirmati to największa hurtownia odzieży markowej w Europie.

Dedykowana wyłącznie dla posiadaczy podatku VAT, nasza internetowa hurtownia oferuje duży wybór odzieży, butów i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn od najlepszych marek dostępnych na rynku w korzystnych cenach.

Stockfirmati to właściwe miejsce, w którym można kupić designerskie artykuły do Twojego sklepu.

Dzięki naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży modowej jesteśmy w stanie zagwarantować duży wybór produktów o wysokich obrotach sprzedaży i zawsze aktualnych.

W stockfirmati.com znajdziesz najlepsze marki na rynku. Kilka nazwisk? Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Roberto Cavalli, Versace, Napapijri, Karl Lagerfeld, Gant i wiele innych marek.

Naszą filozofią jest kupowanie tylko i wyłącznie od oficjalnych marek. Dzięki tej polityce jesteśmy w stanie zagwarantować 100% oryginalność naszych produktów.

Z ponad 10 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej jesteśmy ponownie potwierdzeni jako największy dystrybutor odzieży designerskiej w Europie.

Przesyłki realizowane są w ciągu 24 godzin i dostarczane na cały świat.

Stockfirmati to Twój zaufany dostawca, z którym będziesz rozwijać swój biznes bez ograniczeń zakupowych lub zbyt skomplikowanych kontraktów.

Odkryj nasze oferty już teraz: www.stockfirmati.com